بیانیه‌ها

با نهایت تأسف و تأثر با خبر شدیم دکتر علی شکویی، استاد پیشکسوت کتابداری، دار فانی را وداع گفتند. انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ضمن عرض تسلیت به جامعه کتابداری، دوستان، همکاران، دانشجویان و خانواده،  یاد و خاطره ایشان را گرامی می دارد. 

دکتر علی شکویی در طول دوره تدریس کتابداری با دانشگاه تبریز، دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشتند. ایشان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته کتابداری و اطلاع رسانی را برای نخستین بار در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس کردند. 

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با همکاری شاخه آذربایجان شرقی در آذر ماه 1393 از خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی دکتر علی شکویی در دانشگاه تبریز تقدیر کرد. 

روحشان شاد و یادشان گرامی

با کمال تاسف اطلاع یافتیم استاد علی اکبر آقابخشی دار فانی را وداع گفتند. انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران با گرامیداشت یاد این همکار پیشکسوت، از خداوند متعال برای بازماندگان شکیبایی و طول عمر آرزو می کند.

 انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، پس از برگزاری نشست هم‌اندیشی با سردبیران مجله‌های معتبر رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی و رشته‌ها و گرایش‌های مرتبط، که در تاریخ ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۵ در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شد، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

هیات مدیره انجمن مدرسان کتابداری[1])مستقر در شهر سیاتل ایالت واشینگتن) بیانیه زیر را در مورد فرمان اجرائی اخیر رئیس جمهوری در مورد منع ورود شهروندانی از کشورهایی خاص به ایالات متحده امریکا صادر کرده است:

صفحه 1 از 7

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…