کمیته بهبود مستمر

از اعضای انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران تقاضا می شود با دانلود این فرم، دیدگاه خود را در را در رابطه با فعالیت های این انجمن در سال 1398 اعلام کنند. فرم های تکمیل شده را به ایمیل روابط عمومی انجمن (با آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید) ارسال کنید.

 بر اساس روال انجمن در سال هاي گذشته، كميته برنامه ريزي و ارزيابي انجمن، سنجش ميزان رضايت اعضا و ذينفعان انجمن و دريافت پيشنهادها و نقدهاي آنها نسبت به عملكرد انجمن در سال 1397 را در دستور كار خود قرار داده است.

دومین نشست کمیته تخصصی بازنگری شاخص‌های ارزیابی کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با دعوت‌نامه کتبی به شماره 102/95 مورخ 23/1/ 1395، روز دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 با حضور اعضای این کمیته و مسئولان کمیسیون در محل وزارتخانه مزبور برگزار شد.

به گزارش كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن علمي كتابداري و اطلاع‌رساني ايران، در نخستين همايش تعالي آموزش علم اطلاعات و دانش‌شناسي، دانشگاه اصفهان (دكتر احمد شعباني)، دانشگاه الزهرا (دكتر معصومه كامران)، دانشگاه شهيد باهنر كرمان (دكتر عادل سليماني‌نژاد)، دانشگاه شهيد بهشتي (دكتر اميررضا اصنافي)، دانشگاه تبريز (دكتر رسول زوارقي)، دانشكده علوم اطلاعات و دانش‌شناسي دانشگاه تهران (، دكتر فاطمه فهيم‌نيا)، دانشگاه خوارزمي (دكتر يزدان منصوريان)، دانشگاه خليج فارس (دكتر سهيلا علوي) و دانشگاه شاهد (دكتر عبدالرضا نوروزي چاكلي) لوح اهتمام به كيفيت و تعالي انجمن را از دستان نوش‌آفرين انصاري، فتاحي و رضايي رئيس انجمن كتابداري و اطلاع‌رساني دريافت كردند..

دفتر تجاري‌سازي و همكاري‌هاي دانش و صنعت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، با دعوت از دبير كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن علمي كتابداري و اطلاع‌رساني ايران، از ايشان خواست تا تجربيات انجمن در زمينه مدل‌هاي ارزيابي را با همكاران اين دفتر به اشتراك گذارد.

به بهانه تشکیل کمیته نظارت و ارزشیابی در انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران و به دلیل تصویب استاندارد کتابخانه های دانشگاهی و پیوست آن درجه های عالی حرفه ای برای تعیین سطح توانایی‌های حرفه ای کتابداران شاغل، و مشارکت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در این امر به سراغ دکتر سعید رضایی شریف آبادی  ریاست انجمن رفتیم تا در صحبت با ایشان از تشکیل کمیته نظارت و ارزیابی و نحوه مشارکت انجمن در ارزیابی گروه‌های کتابداری و کتابداران شاغل با خبر شویم.

در  جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در تاریخ 9/12/1390 راه اندازی کمیته نظارت و ارزشیابی به تصویب رسید.

تشکیل این کمیته که بارها و در دوره های مختلف  انجمن و به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود، این بار و به علت نیازهای اعلام شده از سوی کتابداران سراسر کشور و در راستای ماموریت های جدید انجمن های علمی که از سوی کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مورد تاکید قرار گرفته است  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بدون رای مخالف و ممتنع  مورد تصویب هیات رئیسه انجمن قرار گرفت.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…