کمیته نظارت و ارزشیابی انجمن راه‌اندازی شد

18 اسفند 1390

در  جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در تاریخ 9/12/1390 راه اندازی کمیته نظارت و ارزشیابی به تصویب رسید.

تشکیل این کمیته که بارها و در دوره های مختلف  انجمن و به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود، این بار و به علت نیازهای اعلام شده از سوی کتابداران سراسر کشور و در راستای ماموریت های جدید انجمن های علمی که از سوی کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مورد تاکید قرار گرفته است  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بدون رای مخالف و ممتنع  مورد تصویب هیات رئیسه انجمن قرار گرفت.

 لازم به ذکر است که کمیته پژوهش انجمن مدتهاست روی معیارهای ارزشیابی برای سنجش عمکلکردهای مختلف کتابداری در ایران مشغول تحقیق بوده و برخی از این معیارها، به زودی از سوی این کمیته جهت تصویب به هیات مدیره ارسال تا در ارزشیابی ها مورد استفاده قرار داده شوند. علاوه بر کمیته های چهارگانه انجمن این دومین کمیته (پس از کمیته کتابخانه های تخصصی و دانشگاهی ) است که در دوره چهارم انجمن اجرایی می شود. .

 مدیریت کمیته نظارت و ارزشیابی طی حکمی در همین جلسه بر عهده دکتر فریبرز خسروی گذاشته و مقرر شد که آئین نامه داخلی کمیته و اهداف و وظایف آن در جلسه آتی هیات مدیره مورد بررسی قرار داده شود

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…