انجمن كتابداري و اطلاع رساني ايران از کتابداران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی براي حضور در اولين دورهمي لايو در سال ١٣٩٩ كه بيستمين رويداد كتابدارانه است، دعوت مي نمايد.

روابط عمومی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در اين روزهای قرنطینه براي علاقه مندان به داستان هاي کهن، حكايت های هزار و یک شب را گويا كرده و هر شب در ساعت ٩ يكي از آنها را در كانال تلگرام انجمن (با آدرس ilisa_pr@) منتشر مي كند. در هر هفته نیز ٣ بازي، از بازي هاي سنتي ايراني كه مي توان در خانه و به صورت جمعي انجام داد معرفي خواهد شد. در ضمن علاقه مندان با دنبال كردن صفحه اينستاگرام انجمن مي توانند از برنامه‌های دیگر در این ایام استفاده كنند. اين برنامه ها شامل معرفی کتاب به صورت متني و تصويري و آشنايي با پادکست‌های مرتبط با کتاب است.
در كنار اين برنامه ها، كميته های پژوهش و روابط عمومي انجمن نشست‌هایي به صورت مجازي و در فضاي اينستاگرام برگزار خواهند كرد كه اولين برنامه لايو عمومي است كه دوشنبه اول ارديبهشت از ساعت ٨ تا ١٠ شب برگزار خواهد شد. در اين برنامه كتابداران، آرشيويست ها و متخصصان علوم اطلاعات مي توانند تجربه ها و مشكلات خود را در ارائه خدمت در ايام كرونا، باهم به اشتراك بگذارند و به افرادي كه علاقه مندي شان را در مشاركت اعلام نمايند، ٥ دقيقه فرصت صحبت داده مي شود.
از جمله برنامه هاي جذاب ديگر نشست هاي  زنده عمومی و تخصصی و همچنین نشست‌های زنده با متخصصان علوم اطلاعات و کتابداران ساکن در خارج از کشور است.
ما را در صفحه اینستاگرام انجمن به آدرس ilisa1345 دنبال كنيد.
مشتاقانه منتظر مشاركت و حضورتان هستيم.

هرگز نميرد آن كه دلش زنده شدبه عشق

ثبت است بر جريده عالم دوام ما

  بانو ثريا قزل اياغ، از افراد تاثيرگذار و استاد پيشكسوت كتابداري و ادبيات كودك ايران در تاريخ ١٤ فروردين ١٣٩٩ مصادف با روز جهاني كتاب كودك از ميان ما رفت و آسماني شد.
انجمن علمي كتابداري و اطلاع رساني ايران با كمال تاسف و تاثر درگذشت اين بانوي فرهيخته، اخلاق مدار، انديشمند و اهل علم كه عمر پربركتش را در راه اعتلاي آگاهي و دانش صرف كرد، به جامعه ي بزرگ كتابداري كشور و خانواده ايشان تسليت عرض نموده و براي روح بزرگ او از درگاه خداوند متعال علو درجات و براي بازماندگان صبر مسئلت دارد.

 

هجدهمين دورهمي كتابدارانه در كتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبايي، در تاريخ 3 دي ماه 1397 از ساعت 16 تا 18 برگزار شد.

صفحه 1 از 9

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…