با انتشار شماره هشتم «آی بولتن» یک‌ساله شد

13 شهریور 1398 نویسنده :  

شماره هشتم دوماهنامه «آی‌بولتن» که مصادف با انتشار یک سالۀ این نشریه انگلیسی زبان در حوزۀ كتاب،‌ كتابداری و اطلاع رسانی ایران است، منتشر شد.

 فاطمه پازوکی مسئول كمیته روابط بین الملل انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران، با اعلام این خبر گفت: ‌آی‌بولتن نام خبرنامه انگلیسی زبان انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران است که حاصل همكاری مشترك كمیته روابط بین‌الملل انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اداره‌كل ارتباطات بین‌الملل سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران است و به صورت دو ماهنامه منتشر می‌شود.

وی همچنین افزود: همزمان با یکسالگی آی‌بولتن، آرشیو یک‌سالۀ این نشریه در قالب یک کتاب نیز منتشر و برای کتابخانه‌ها و مراکز آرشیوی ملی و بین‌المللی ارسال شده اشت.

آی بولتن هشتم به صورت الكترونیكی در نشانی www.ibulletin.info/?page_id=۱۲۰۴  در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در نسخه الكترونیكی آن علاوه‌بر متن كامل خبرها مطالب بیشتر به‌صورت چندرسانه‌ای به مطالب افزوده می‌شود.

هیأت تحریریه آی بولتن افراد علاقه‌مند و داوطلبی هستند که اسامی آنها در این نشانی قابل دسترس است. مدیرمسئول آی‌بولتن، دکتر فریبرز خسروی و سردبیران آن دکتر صالح زمانی و فاطمه پازوکی هستند.

علاقمندان برای همکاری با این نشریه می توانند از طریق رایانامه این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید مکاتبه کنند.

 

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…